EnglishPolishSlovak
EnglishPolishSlovak

O Chate Gavlák

Nádherné
prostredie

CHATA GAVLÁK

Snow Paradise-Veľká Rača Oščadnica Ľaliky

Chata Gavlák sa nachádza cca. 400 m od sedačkovej a kabínkovej sedačky Telemix v lyžiarskom stredisku Snow Paradise-Veľká Rača Oščadnica Ľaliky .

Chata má vlastné parkovisko. Možnosť dopravy k lanovke je skibusom, ktorý premáva okolo chaty. Ďalšia možnosť je ísť pešo a naspäť sa dá dostať aj na lyžiach.

Hostia majú k dispozícií tri samostatné apartmány a spoločenskú miestnosť s detským kútikom. Apartmán sa skladá z jednej dvojposteľovej izby a jednej trojposteľovej izby, šatníka, kúpeľne s WC a sprchovým kútom. Vo všetkých izbách sa nachádza TV, WiFi. Každý apartmán má kompletne vybavenú kuchyňu (plynový sporák, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, kuchynský riad).

V letných mesiacoch je taktiež k dispozícii altánok s grilom, kuchynským vybavením a výčapným zariadením.

Martin Masar
Martin Masar
Zobraziť viac
Prijemne ubytko za dobru cenu. Domaci sa do Vas nestaraju, aj ked byvaju nad Vami. Od sedacky na Lalikoch asi 300m, ski bus Vam zastavi pri ubytku. Chodili sme aj pesi. Odporucam!
Łukasz Michałowski
Łukasz Michałowski
Zobraziť viac
(Original)
Bardzo dobre miejsce dla narciarzy którzy chcą poszusowac na pobliskim kompleksie - Velka Raca. Dostaliśmy 6 osobowy apartament z wyposażoną kuchnią. Do stoku da się dojść spokojnie na nogach ( jakieś 300m). Polecam!

(Translated by Google)
Very good place for skiers who want to ski in the nearby complex - Velka Raca. We got a 6-person apartment with an equipped kitchen. The slope can be reached peacefully on your feet (about 300m). I would recommend!
Zdenek Smid
Zdenek Smid
Zobraziť viac
Dobre ceny, pekne a vybavene, vyhodna poloha, prijemne jednani
Predošlé
Ďalšie
Google-recenzie-logo2